Eli nga tirana Shqiperija kerkon

redaksi jom Eli 26 vjeqe sapo e divorcuar perndryshe jom 26 vjeqare kom pas nji lidhje me nji djal edhe u fejuam por pasi iku ne Angli nuk u ljmrua mo kurre edhe
pse 2 vite eprita aj nuk u lajmrua dhe tash kom interes te njoftoj nji burr prej 25 der me 52 per lidhje martesore ju lutem mos ma humbisni kohen vetem te jet shqiptar dhe serioz dhe me pelqen shum romantika dhe lulet si cdo femre kam edhe disa gjera meu than por kr te lem kur te pijna nga nji kaffe shpresoj se sjeni xheloz flasim ne viber ju tregoj kl iko me posht ne re klam kuptohet nese ke interes te njoftohesh me mua ju mirpres kaloni sa ma bukur

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *