Maqedonia por qe jetoj ne Stuttgard,kerkoj nje burr per martese.

Quhem Anjeza JOM 34 vjeqe ka kohe qe jetoj ne banes vetem dua qastet ti kaloj me nji mashkull te sinqert Ja Numri Im Jam nje grua vjecare deri tani asnjeher e martuaar por as nuk kam pas lidhje me ndonje mashkull tjeter cte bej jam ere dhe ma kerkon
TaNI kam vendosur qe te martohem edhe pse pak von shpresoj se ne grupin tuaj tme ljmrohet ndokush nese keni interes kliko ne reklam 2 minuta dhe do merni infot e mija numrin e viberit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *