Jam nje femér 42 vjeqare i kom dy fémij jam e divorcuar n BELGJIKE

am nje femér 42 vjeqare i kom dy fémij jam e divorcuar jetoj ne Blegjike jam e interesuar per lidhje martesore personi
duhet te jet i moshes 42-49 net lajmrohen vetem ata qe jon serioz ,te jen te moralshem ashtu siq jam edhe vet dua te rehatohem nuk dua ndarje por te jeme dhe un e lumtur ne jet dhe te shijoj jeten se bashkume cl i ko ni ne re k la men me posht dhe prisni 1 minut ju lutem un ju pergjigjemi oki faliminderit per mirkuptim anonim ju lutem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *