Jam nje grua ne te tridhjetat dhe e ndar

Jam nje grua ne te tridhjetat dhe e ndar nga burri qe gati nje vite. Jetoj vetem ne banesem time dhe nuk kam femij. Arsyeja e ndarjes nga burri ishte tradhetia ime dhe deshira e madhe per te ber qejf gjate gjith kohes dhe me kend mu jepke rasti. Jam ne kerkim te meshkujve qe kan
pasion per jeten kan gjendje te mire dhe we jan ne gjendje te me knaqin fort dhe pa obligime.aspak nuk ju pengoj nejeten e tyre, vetem dua te kenaqi veten duke
kaluar nete te nxehta dhe me plot afsh.me se shumti dua kur flasin fjal te pista dhe me detyrojn tju behem skllave e deshirave te tyne ..mbas reklames ne msn do te keni numrin e kontaktit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *