komshiu lazdran shum e kish pas

nga Saranda nji mami 33 vjeqe ne super form zeshkane komshiun perball e kam nje djal me muskuj dhe gjoks te frym..me qmend kur ben ushtrime e prej te dhoma ime gjithqka duket..nje dite isha habitur duke e shikur.me kishte hipnotizuar trupi i tij..ma kishte be me dore..eja un nuk e kisha verejt fare..sa rrash ne ment e tunda koken dhe reagova sikur te kem turp,,jo thash duke e leviz koken andej kendej..insistonte..eja me thoshte…thash pse jo..burri ne pun eshte ben te baj pak qejf…dola ne koridor drejt e tek ai..ma hapi deren ishte komplet i xhveshur…ahhh mahnites..me kapi perfloke dhe me puthi fort me afshe..me pershperiti ne vesh-dua te te knaqin …shum ahhh desh u qmendan.preferoj te njoftoj ketu ndonji cun per cate te pahruara .ju dorezova..me shtriju ne krevat dhe ma xhveshi fustanin..dhe me k,li,ko ne r,ek,la,men me posht lajmi vazhdone

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *