jom nji mami 32 vjeqe Jetoj ne Tirane

ckemi cuna 32 vjeqe Jetoj ne Tirane zona Pazari i ri.Jam 32 vjecare por me shume me pelqejn meshkujt qe jan te sinqert Kerkoj meshkuj nga mosha 20 60vjecTe ken vend te jen te paster dhe sek retKam trup te bukur i keni tek foto
me larte.Me pelqejne te provoj shum gjera dua mash kull me shume fant azi qe ti bejm te dy realitet e kerkoj qe ti dije te mbaj diskr etin mire Me pelqen shume te bej go j .Nese je ai qe kerkoj me shkruaj kli ko me posht ne re k lame dhe do e marish numrin tim te viberit ju lutem vetem serioz ne

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *